Biuro handlowe:

tel: 661 241 966

tel: 534 535 814

mitum@mitum.com.pl

biuro@mitum.pl

  • 1
    seemore
  • 2
    seemore

Nasza filozofia

Szanowni Państwo,

Filozofia działania firmy oparta jest o dostosowywanie projektów wyposażeniowych do indywidualnych potrzeb klientów przy jednoczesnym otaczaniu ich pełną opieką doradczą.

Naszą filozofię realizujemy bazując na bogatym wyborze sprawdzonych systemów mebli biurowych, mebli metalowych a także regałów metalowych i regałów przesuwnych.

W trakcie doboru systemów meblowych do projektu zawsze kierujemy się dobrem klienta w oparciu o wcześniej przeprowadzony wywiad na temat jego preferencji a także efektu jaki klient pragnie uzyskać kreując za pomocą elementów wyposażenia wnętrz wizerunek przedsiębiorstwa.

Naszym zadaniem jest ograniczyć zaangażowanie klienta w proces wyposażenia wnętrz tak aby zaoszczędzony w ten sposób czas mógł przeznaczyć na działania związanie z prowadzeniem działalności zarobkowej firmy i zarządzaniem procesów związanych z tym.

Każdemu klientowi przekazujemy rzetelną, pełną informację na temat proponowanych produktów tak aby klient zawsze wiedział skąd biorą się istotne różnice między poszczególnymi systemami meblowymi. Nasze zadanie polega na optymalizowaniu wyposażenia meblowego pod kątem budżetu, który inwestor posiada, a także doboru mebli z uwzględnieniem specyfiki pracy w poszczególnych pomieszczeniach.

Warto podjąć z nami współpracę, miła, profesjonalna obsługa a także elastyczna polityka cenowa gwarantuje powodzenie każdego projektu. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i zapytania – nasze zadanie polega na pomocy w stworzeniu wydajnego, ergonomicznego środowiska pracy.

Zapraszamy