Biuro handlowe:

tel: 661 241 966

tel: 534 535 814

mitum@mitum.com.pl

biuro@mitum.pl

Regały przesuwne elektryczne

  • 01 regały elektryczne
  • 02 Regały elektryczne
  • 04 Regały elektryczne schemat
  • 05 Regał elektryczny na obrazy
  • 06 Regały elektryczne torowisko
  • 09 Regały elektryczne panel sterujący, klucze dostępowe
  • 11 Regały elektryczne z oświetleniem
  • 13 Regały elektryczne torowisko


System regały jezdnych elektrycznych to nowatorskie rozwiązanie umożliwiające przesuwanie regałów bez użycia siły. Jest to rozwiązanie dedykowane dla często użytkowanych dużych zasobów archiwalnych.

Płynny ruch regałów przesuwnych zapewnia precyzyjny mechanizm sterujący automatyką regałów, który jest realizowany za pomocą czytelnie oznaczonych przycisków sterujących ruchem regałów znajdujących się w konsoli sterującej w panelu frontowym każdego regału. Istnieje możliwość sterowania wszystkich zabudów bloków regałowych poprzez jedną jednostkę komputerową.

Panel sterujący o prostej obsłudze z przyciskami wskazującymi kierunek ruchu i rozsunięcia się regałów. Otwarcie i zamknięcie danego słupka regału polega na jednokrotnym naciśnięciu przycisku na panelu sterującym. Panel ten jest wyposażony w system diod sygnalizacyjnych informujących o awarii systemu sterowania. Dodatkowo program zarządzający sterowaniem regałów wykrywa i sygnalizuje miejsce oraz rodzaj awarii.
Regały przesuwne elektryczne wyposażone są w automatyczne i optyczne systemy bezpieczeństwa zapobiegające zatrzaśnięciu człowieka znajdującego się między regałami jezdnymi.
Regały przesuwne elektryczne poruszają się po ocynkowanych torach jezdnych, które mogą być montowane zarówno nawierzchniowe jaki i wpuszczane w podłoże. Równomierne lekkie i swobodne przemieszczanie regałów a także przenoszenie obciążeń na podłoże zapewnia optymalny dobór ilości torów jezdnych ich właściwe rozmieszczenie w pomieszczeniu.
Napęd regałów elektrycznych jezdnych realizowany jest za pomocą elementów składających się z silnika elektrycznego i kół zębatych sprzężonych z wałem napędowym zamontowanych wewnątrz wózków jezdnych

Zadzwoń tel. 661 241 966, napisz do nas - dowiedź się więcej o produkcie, o kontroli dostępu. Ten system ułatwia i przyspiesza pracę. Przygotujemy optymalny projekt zagospodarowania archiwum z uwzględnieniem wszelkich elementów mających wpływ na bezpieczne użytkowanie pomieszczenia.